Leiding

ALGEMEEN

Zonder enthousiaste leidsters is een leuke jeugdbeweging natuurlijk onmogelijk! Dit jaar zijn er 15 prachtige leidsters die elke zaterdag staan te springen om alle meisjes een onvergetelijke namiddag te bezorgen!  

Onze hoofdleiding is Lotte Verhaegen. Bij haar kan je altijd terecht voor vragen of opmerkingen indien je niet bij de leiding van je dochter terecht kan. Haar gegevens vindt u bij +16.

Eline Verhaegen is de verantwoordelijke voor al uw vragen die met financien, inschrijvingen, verzekeringen, ... te maken hebben. Haar gegevens vindt u bij Kwakjes.


KWAKJES 

De kwakjes zijn alle kinderen van het 1ste en 2de leerjaar. Zij hebben dit jaar 3 superleuke leidsters. 

  • Eline Verhaegen

04 87 28 14 49 

eline.verhaegen@hotmail.com

  • Charlotte Van Loey (Charlie)

04 71 47 53 44

vanloeycharlotte@gmail.com

  • Femke Verhaegen

0487462094

femke.verhaegen99@gmail.com


GUPPIES

De Guppies hebben dit jaar 3 knotsgekke leidsters. Guppies zitten in het 3de of 4de leerjaar.

  • Sofie Meulders

0475577513

sofie.meulders@sji.be

  • Silke Verhaegen (Silly)

0474204608

silke.verhaegen13@gmail.com

  • Griet De Nys

0470457940

griet-denys@hotmail.com


JIPPERS

De Jippers hebben dit jaar 3 enthousiaste leidsters die er elke week weer met een lach voor gaan. Jippers zitten in het 5de of 6de leerjaar. 

  • Anna De Langhe

0478188497

de.langhe.anna@gmail.com

  • Laure-Anne Durt (LA)

    04 87 11 69 13  

    laureannedurt@gmail.com 

  • Alison Lauwers (Halson)

04 93 68 08 16

alison.lauwers98@gmail.com​​


JIM

De JIM zijn alle leden van het 1ste en 2de middelbaar. De Jim heeft 2 energieke leidsters.

  • Hanne Verhaegen (Hans)

0487412949

hanneverhaegen13@gmail.com

  • Louise Van Berghen (Loulou)

0491497253

louise.blabla@hotmail.com


SIM

De Sim heeft 2 leidsters die er elke week vol enthousiasme staan! Simmers zitten in het 3de of 4de middelbaar.

  • Eva Van Lith

0479503687

evavanlith@hotmail.com

  • Margot Cuypers (Marge)

04 78 17 9095

margot.cuypers@hotmail.com


+16

Deze 2 toppers van leidsters gaan onze +16'ers ongetwijfeld een geweldig jaar en buitenlands kamp bezorgen!

  • Lore Maldoy

0470075695
lore.maldoy@hotmail.com

  • Lotte Verhaegen

0487479042

lotteverhaegen@hotmail.be