Leiding

ALGEMEEN

Zonder enthousiaste leidsters is een leuke jeugdbeweging natuurlijk onmogelijk! Dit jaar zijn er 22 prachtige leidsters die elke zaterdag staan te springen om alle meisjes een onvergetelijke namiddag te bezorgen!  

Onze hoofdleiding is Griet De Nys. Bij haar kan je altijd terecht voor vragen of opmerkingen indien je niet bij de leiding van je dochter terecht kan. Haar gegevens vindt u bij SIM.

Eline Verhaegen is de verantwoordelijke voor al uw vragen die met financien, inschrijvingen, verzekeringen, ... te maken hebben. Haar gegevens vindt u bij Kwakjes.


KWAKJES 

De kwakjes zijn alle kinderen van het 1ste en 2de leerjaar. Zij hebben dit jaar 5 superleuke leidsters. 

  • Eva Van Lith

0479503687

evavanlith@hotmail.com

  • Silke Verhaegen (Silly)

0474204608

silke.verhaegen13@gmail.com

  • Julie Eyckmans

0491361806

julie.eyckmans@hotmail.com

  • Floor de Geus

0484564548

floor.degeus@gmail.com

  • Eva Van Beurden

0496935877

eva.vanbeurden@telenet.be


GUPPIES

De Guppies hebben dit jaar 5 knotsgekke leidsters. Guppies zitten in het 3de of 4de leerjaar.

  • Margot Cuypers (Marge)

04 78 17 9095

margot.cuypers@hotmail.com

  • Alison Lauwers (Halson)

04 93 68 08 16

alison.lauwers98@gmail.com​​

  • Laïs Cuypers

0493524221

lais.cuypers@gmail.com

  • Margot Ceuleers

0494995039

margot.ceuleers@gmail.com

 

JIPPERS

De Jippers hebben dit jaar 5 enthousiaste leidsters die er elke week weer met een lach voor gaan. Jippers zitten in het 5de of 6de leerjaar. 

  • Charlotte Van Loey (Charlie)

04 71 47 53 44

vanloeycharlotte@gmail.com

  • Lore Maldoy

0470075695

lore.maldoy@gmail.com

  • Marie Verhaert

0472508229

marie.verhaert@telenet.be

  • Eva Van Cappellen (Evac)

0471801167

eva.vancappellen@telenet.be

  • Margaux Christiaen (Aux)

0491633036

margauxchristiaen@hotmail.com

​​


JIM

De JIM zijn alle leden van het 1ste en 2de middelbaar. De Jim heeft 3 energieke leidsters.

  • Femke Verhaegen

0487462094

femke.verhaegen99@gmail.com

  • Sofie Meulders

0475577513

sofie.meulders@sji.be

  • Saar Notteboom

0491228593

saar.notte123@gmail.com


SIM

De Sim heeft 2 leidsters die er elke week vol enthousiasme staan! Simmers zitten in het 3de of 4de middelbaar.

  • Anna De Langhe

0478188497

de.langhe.anna@gmail.com

  • Griet De Nys

0470457940

griet-denys@hotmail.com


+16

Deze 2 toppers van leidsters gaan onze +16'ers ongetwijfeld een geweldig jaar en buitenlands kamp bezorgen!

  • Eline Verhaegen

     04 87 28 14 49 

     eline.verhaegen@hotmail.com

  • Laure-Anne Durt (LA)

04 87 11 69 13  

   laureannedurt@gmail.com